Supersedes All Previous Editions

SERGII KAZMIRUK

Polygraph Examiner,  Instructor in Polygraph Science, Private Investigator,  Forensics, Investigation, and Interviewing.

СЕРГІЙ КАЗЬМІРУК – сертифікований, дипломований США, практикуючий експерт-поліграфолог, головний інструктор Owner and Founder Sergii Kazmiruk School of Lie Detection, Owner and Founder Polygraph and Investigations, Owner and Founder Bureau of Corporate Security and Strategic Investigations СЕРТИФІКАТ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/113-20 від 12.06.2020 р. ДИПЛОМ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/114-20 від 12.06.2020 р. ОРДЕН «Marston Polygraph Academy», США https://marstonpolygraphacademy.com/, шановний член UK Polygraph Association (UKPA), https://polygraphassociation.co.uk/ Координатор міжнародного безпекового проекту (Україна, Євросоюз та США), науковець, автор офіційної комплексної «Методики виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на МЕТОДИКУ зареєстровано МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ (Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р.). Сергій Казьмірук має вищу та професійну освіту, професійний стаж роботи експертом-поліграфологом з 2012 р.

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Sergii Kazmiruk School of Lie Detection

Згідно із законодавством, визнаними міжнародними стандартами ASTM International: ASTM Е 52, E 2000-05 (ASTM E2000-05 стандартне керівництво щодо мінімальної базової освіті і навчанні осіб, залучених до виявлення прихованої інформації), діючий стандарт ASTM E2064 – 00 (2014) стандартне керівництво щодо мінімальної базової освіті і навчанні осіб, залучених до виявлення прихованої та недостовірної інформації, професійними ресурсами рекомендованими American Polygraph Association (APA) та Національного класифікатора України, класифікатора професій 003:2010, КОД КП 2144.2 розроблено і запроваджено Курс підвищення кваліфікації експертів-поліграфологів «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації» відповідно до комплексної «Методики виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на Методику зареєстровано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р.

POLYGRAPH EXAMINER PROGRAM DESCRIPTION

«Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації»

Курс підвищення кваліфікації становить – 72 години – СВІДОЦТВО ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. CERTIFICATE. Період повторного навчання за оновленими даними – через 1 рік. Курс підвищення кваліфікації становить – 40 годин – ДИПЛОМ. DIPLOMA. Мова КПК: державна мова, англійська. Додатки №1; №2. Офіційна інформація. Навчання проводить Головний інструктор СЕРГІЙ КАЗЬМІРУК – сертифікований, дипломований США, практикуючий експерт-поліграфолог (СЕРТИФІКАТ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/113-20 від 12.06.2020 р. ДИПЛОМ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/114-20 від 12.06.2020 р. ОРДЕН «Marston Polygraph Academy», США https://marstonpolygraphacademy.com), шановний член UK Polygraph Association (UKPA),  https://polygraphassociation.co.uk/ координатор міжнародного безпекового проекту (Україна, Євросоюз та США), науковець, автор офіційної комплексної «Методики виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на МЕТОДИКУ зареєстровано МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ (Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р.). Сергій Казьмірук має вищу освіту, професійний стаж роботи експертом-поліграфологом з 2012 р. та необхідну кількість проведених досліджень. Місце проведення: спеціально обладнаний офіс. Термін навчання: з __.___.20__ р. по ___.___.20__ р. Свідоцтво видається із записом П.І.Б. особи, що проходила навчання згідно із Курсом навчання, що становить 72 години та має опис предметів відповідно модулям, годинам і формам контролю і звітності та згідно з APA Bylaws and Standards. Впровадження міжнародної ексклюзивної, інноваційної і ефективної системи навчання експертів-поліграфологів реалізується із урахуванням міжнародних стандартів: 1) «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації». Стандарт ASTM E2000-05 – СВІДОЦТВО ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ; CERTIFICATE. 2) «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації» (протягом 1 року) що становить 72 години. Стандарт діючий ASTM E2064 – 00 (2014) – ДИПЛОМ. DIPLOMA.

Анулювання інформації про документи в Єдиній електронній базі даних з питань освіти (ЄЕБДО) Sergii Kazmiruk School of Lie Detection та оригінали документів, що були отримані особою за результатами навчання: Курсу підвищення кваліфікації експертів-поліграфологів «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації»: СВІДОЦТВО ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. CERTIFICATE; ДИПЛОМ. DIPLOMA якщо: 1) набрало законної сили рішення суду про анулювання вказаних документів; 2) особа порушила, при проведенні психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа законодавство; 3) особа порушила, при проведенні психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа Code of Ethics Sergii Kazmiruk School of Lie Detection; 4) особа порушила порядок проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа у сфері службової та професійної діяльності, що спричинило негативні правові наслідки; 5) одержання особою неправомірної вигоди за прийняття завідомо неправомірного рішення; 6) особа свідомо надала не об’єктивний експертний висновок – Рапорт; 5. діями чи бездіяльністю особа дискредитувала професію експерта-поліграфолога та Sergii Kazmiruk School of Lie Detection; 6) особа передавала приватну інформацію, третім особам з метою особистого збагачення; 7) особа не отримала документ про вищу освіту протягом одного року з дати видачі, вказаної в документі; 8) інше. За окремим рішенням Sergii Kazmiruk School of Lie Detection. Документи видані Sergii Kazmiruk School of Lie Detection про навчання, які отримали статус «АНУЛЬОВАНО», крім втрачених (загублених, знищених тощо) інформація про які міститься в (ЄЕБДО) Sergii Kazmiruk School of Lie Detection, протягом трьох робочих днів підлягають знищенню особою після отримання повідомлення про анулювання документу або розміщенні повідомлення про анулювання документу на інформаційних ресурсах Sergii Kazmiruk School of Lie Detection.

Правові обмеження. С.Казьмірук має офіційно зареєстровані авторські права на «Методику виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на Методику зареєстровано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р., що унеможливлює використання даної інтелектуальної власності третіми особами! Права на Методику належать С.Казьміруку на підставі ст. 433-441 Цивільного кодексу України та Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів від 09.09.1886 р., що є міжнародною угодою щодо авторського права та нині об’єднує 175 держав, включаючи Україну. Авторство офіційно посвідчене Свідоцтвом про реєстрацію авторського права № 85224. Вартість навчання та порядок розрахунків (Додаток №3).

 

Online Courses

How to Use the Acquaintance Test – 8 Hour;

How to Use the Directed Lie Screening Test (DLST) – 8 Hour;

How to Use the UTAH SINGLE ISSUE ZCT – 8 Hour;

How to Use the UTAH MGQT – 8 Hour;

How to Use the FEDERAL ZCT – 8 Hour;

How to Use the FEDERAL YOU PHASE (Bi-Zone) – 8 Hour;

How to Use the AFMGQT V1: 4 RQs – 8 Hour;

How to Use the AFMGQT V2: 4 RQs – 8 Hour;

How to Use the EMPIRICAL SCORING SYSTEM (ESS) – 8 Hour.

СВІДОЦТВО (зразок). ДИПЛОМ (зразок).

 

Bureau of Corporate Security and Strategic Investigations

Якщо Ви хочете стати учасником кейса з безпеки почніть з консультації!

Психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа.

 1. Скринінгові перевірки на поліграфі найманого персоналу. Час проведення від 3-х годин. Виявляється: спотворення біографічних даних; справжні мотиви вступу на роботу; вчинені злочини; корупційні діяння; службові провини та участь у протиправній діяльності; наркотична, алкогольна залежність; пристрасть до азартних ігор; факти незаконного володіння зброєю; факти промислового шпигунства; психічні захворювання та відхилення; окремі індивідуальні особливості інша прихована інформація. Форма звітності – Рапорт.

1.1. Скринінгові перевірки на поліграфі персоналу, що звільнюється. Час проведення від 3-х годин. Виявляться використання службового становища в особистих цілях, участь в протиправній діяльності та присікаються наміри розголошувати або передавати третім особам конфіденційну інформацію. Форма звітності – Рапорт.

 1. Антикорупційна перевірка (спеціалізована). Перевірка щодо корупційних діянь. В разі відсутності ознак корупції надання міжнародного Сертифікату.
 2. Вибіркові, позапланові та планові скринінгові перевірки працюючого персоналу. Цілі, завдання і методики як при скринінгу. Форма звітності – Рапорт.
 3. Проведення перевірок та службових розслідувань. Передбачає проведення комплексу заходів, що складаються з двох основних етапів – дізнання (опитування) та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа.. Даний підхід дає можливість всебічно визначити обставини вчиненого протиправного діяння, участь у корупційних схемах, ідентифікувати причетних та виявити осіб, що вчинили небезпечне винне діяння. Результати перевірки необхідні для прийняти об’єктивного рішення по суті і попередження протиправних діянь, що готуються. У разі потреби здійснюється оперативний супровід справи при взаємодії з правоохоронними органами та судовими інстанціями. Зокрема, перевірка на поліграфі сприяє встановленню істини, виправданню несправедливо обвинуваченої людини, вирішенню конфліктних ситуацій і відновленню взаємної довіри. Форма звітності – Рапорт.
 4. Психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа в інтересах приватних осіб. Форма звітності – Рапорт.
 5. Абонентське обслуговування держаних органів, підприємств, приватних осіб і оперативний супровід. Системна взаємодія з державними органами, комерційними структурами і приватними особами яка спрямована на підтримку результатів проведеної роботи та постійної готовності юридичного, правового та оперативного супроводу. Форма звітності – Рапорт.
 6. Презентація психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа. Час проведення презентації до 3-х годин.
 7. Курс (постійно діючий) перепідготовки практикуючих експертів-поліграфологів Стандарти ASTM, США. Час проведення 40 годин.
 8. Навчання експертів-поліграфологів. Продаж поліграфів.

Згідно із законодавством, визнаними міжнародними стандартами ASTM International: ASTM Е 52, E 2000-05 (ASTM E2000-05 стандартне керівництво щодо мінімальної базової освіті і навчанні осіб, залучених до виявлення прихованої інформації), діючий стандарт ASTM E2064 – 00 (2014) стандартне керівництво щодо мінімальної базової освіті і навчанні осіб, залучених до виявлення прихованої інформації, професійними ресурсами рекомендованими American Polygraph Association (APA) та Національного класифікатора України, класифікатора професій 003:2010, КОД КП 2144.2 розроблено і запроваджено Курс підвищення кваліфікації експертів-поліграфологів «Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації» відповідно до комплексної «Методики виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на Методику зареєстровано Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р.

POLYGRAPH EXAMINER PROGRAM DESCRIPTION

«Експерт-поліграфолог. Спеціальний курс підвищення кваліфікації». Курс підвищення кваліфікації становить – 72 години – СВІДОЦТВО ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ. CERTIFICATE.

Період повторного навчання за оновленими даними – через 1 рік. Курс підвищення кваліфікації становить – 40 годин – ДИПЛОМ.

 1. Online Courses

How to Use the Acquaintance Test – 8 Hour;

How to Use the Directed Lie Screening Test (DLST) – 8 Hour;

How to Use the UTAH SINGLE ISSUE ZCT – 8 Hour;

How to Use the UTAH MGQT Course – 8 Hour;

How to Use the FEDERAL ZCT – 8 Hour;

How to Use the FEDERAL YOU PHASE (Bi-Zone) – 8 Hour;

How to Use the AFMGQT V1: 4 RQs – 8 Hour;

How to Use the AFMGQT V2: 4 RQs – 8 Hour;

How to Use the EMPIRICAL SCORING SYSTEM (ESS) – 8 Hour.

 1. Навчання в Україні, Європі та США.
 2. Консультація з безпеки бізнесу.
 3. Background check. Перевірка на достовірність інформації, яку кандидати вказують у своїх резюме (партнерська програма).
 4. Графологія. Профорієнтація. Діагностика проблем у взаємовідносинах. Визначення благонадійності та особистих якостей особи. Виявлення ненадійності в структурах корпоративного захисту (партнерська програма).
 5. Антикорупційна сертифікація систем менеджменту підприємств та приватних осіб (комплексна). СЕРТИФІКАТ.
 6. Реєстрація ТМ, винаходів/корисних моделей, промислових зразків, об’єктів авторського права. (партнерська програма).
 7. Інформаційна безпека. Кібербезпека. Консультація. (партнерська програма).
 8. Фахові консультації міжнародного рівня.
 9. Психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа міжнародного рівня для громадян США. Підготовка документів для суду США.

 

SERGII KAZMIRUK

Polygraph Examiner, Instructor in Polygraph Science, Private Investigator, Forensics, Investigation, and Interviewing

Сертифікований, дипломований США практикуючий експерт-поліграфолог (СЕРТИФІКАТ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/113-20 від 12.06.2020 р. ДИПЛОМ США – є автентичним МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №21/114-20 від 12.06.2020 р. ОРДЕН «Marston Polygraph Academy» США), шановний член UK Polygraph Association (UKPA), координатор міжнародного безпекового проекту (Україна, Євросоюз та США), автор офіційної комплексної «Методики виявлення, мінімізації, локалізації і запобігання економічним, фінансовим, корупційним, правовим, кадровим, інформаційним ризикам із використанням поліграфа (детектора брехні) та супутніх профільних технологій і систем. Навчання, ліцензування і контроль якості експертів-поліграфологів». Авторське право С.Казьмірука на МЕТОДИКУ зареєстровано МІНІСТЕРСТВОМ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ (Свідоцтво № 85224 від 01.02.2019 р.).